Bodrum Apartları, Apart Fiyatları

Mavi rüyaların gerçekleştiği Bodrum, kendinize ev hayatı gibi tatil yaptırmak istiyorsanız Bodrum apart oteller sizi bekliyor.

Yaz geldi ve herkesin aklında nereye gidelim sorusu? Tabiî ki cennet misali, tarihi yerleri ile bu yıl gideceğiniz yer Bodrum olmalı. Bodrum neden olsun, ne özelliği var? Diyenler için biraz bilgi verelim.

Bodrum’da başta tarihi yerler olmak üzere her bütçeye göre konaklama alanları vardır. Kaldığınız otelden hemen adım atarak denize inme imkanı sağlayan otelleri ile deniz severlerin tercih sebebi oluyor.Ayrıca yat ve doğal limanı ile yatçılarında vazgeçilmez adresi.

Muğla’nın eşsiz Bodrum’u tarih açısından çok zengin. Genelde tarih sever tatilcilerin ilk seçimi olan Bodrum Heredot’a ev sahipliği yapıyor. Bodrum’un nüfusu 132 bin civarıdır.Kışları ılık geçen Bodrum Yaz aylarında sıcak ve kurak şeklinde devam ediyor.

Bodrum halıcılığı ile el emeği ile yapılan halılar oldukça fazla. Köy halk’ı bu sayede geçim sağlıyor ve Bodrum’da halıcılığı yaygınlaştırılıyor. Bunların yanı sıra Bodrum’da halk balıkcılık, tekne işleri ilede uğraş veriyor.

Bodrum’a gelen tatilciler öncelikle apartları tercih ediyor. Son zamanlarda otel sahipleri kendi otellerini apartlara çevirmeye başlamış. Sizde bu eşsiz güzellik ve tarihi doya doya yaşamak için önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Bodrum apartlarında sessizlik ve sakinlik isteyen tatilciler için önerimiz Bitez, Yalıkavak, Turgutreis koylarında konaklayabilirsiniz. Bodrum’da sayısız tarihi güzelliğide görüp fotoğraf çekerek ölümsüzleştirmeyi unutmayalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yurtdışı eğitim