Marmaris Siteler

Kuzeyden Muğla, Batıdan Reşadiye Yarım adası ile Kemre Körfezi, Doğudan Karadağ ve tepeleri ile çevrilmiştir.

Kemre körfezinin ön kısmında kıyıya doğru Adaköy, Onun yanında Bedir Adası ve Güvercin Adası şeklinde Adalar sıralıdır. Siteler ise, Marmaris İçmeler bölgesine doğru yer alan yerlerdir. Yerleşik bir bölge olan Siteler 4 km uzunlukta uzayarak gidiyor. Aynı zamanda Otelleride lüks oteldir. Yapısı ve mimarisi ile tatilcilerin gözdesinde olan otellerde yer alıyor.

Yerleşik olmasından dolayı Marmaris siteler şehir merkezine yakın gözüksede kendine özel bar caddesi var. Marmaris’in diğer tatil bölgeleri gibi yabancı turistleri burada görmek mümkün. Barlar caddesinde en fazla cafeler faliyet göstermektedir. Ayrıca bu caddede araba trafiği yok. Marmaris sitelere araba ile ulaşmak için ortalama 1,5 2 saat arası yol gitmek gerekiyor. Rodos Adası ortalama 1 saat uzaklıkta. Özellikle geç kalmış tatilciler için, diğer beldelerde yer bulamayanların tercihi olan siteler bir defa tatil yaptıktan sonra yine terchiniz olmaya devam ediyor.

Marmaris’in diğer tatil beldeleri gibi buranında kendine has özelliklerini gördünüz, artık Marmaris siteler içinde önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çünkü Marmaris Siteler gezilmeye ve görülmeye değecek eşsizliklere sahip.

Web sitemizde Marmaris hakkında şu konuları da inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yurtdışı eğitim